Hakkımızda

DERGİ HİZMETİMİZ

MATBAA HİZMETİMİZ

WEB TASARIM HİZMETİMİZ

GRAFİK TASARIM HİZMETİMİZ

Biz Kimiz?

Bazaar Yasam kimdir? Serdar İnevi Kimdir?

2005 yılında kurulan ihtiyaç ve sektördeki değişim üzerine gazeteden özel bir dergiye dönüştürülmüş, tanınmış, klas bir medya grubudur. Medya grubumuzun sahibi Sayın Serdar Halil İnevi mahalli gazeteci olarak da 1988 yılında Bodrum da, üçer aylık periyodlarda kalarak neredeyse her yıl gazeteler çıkarmaya devam etmiştir.
Medya tarzı değişti, internete yöneldiler, dergiye yöneldiler.
İnsanlarımızın reklama bakış açıları da değişince dergimizin elbette tarzı değişmeliydi ve her şey A kalite olsun istedik; bunun için de bazaaryasam.com sitesi ile paralel Bazaar Yaşam Dergisi’ni oluşturduk ve 2005 yılında görsel yönetmenimiz Yasemin İnevi ile Serdar Halil İnevi birlikte titiz bir çalışma taahhütü ile Bazaar Yaşam ı piyasaya çıkardılar.
Farklı sektör ve kuruluşlardan da talep edilme sebebimiz işimizi büyük bir titizlikle yapmaya çabalarken, taahhüt ettiğimiz sürede veya öncesinde mutlaka teslim etmek için çalışmamızdır.
Müşteri memnuniyeti bizim için her daim ilk sıradadır, sonra kazanç gelir. Bunu da 30 yıllık geçmişimizle kanıtladığımız için çeşitli müşteri portföylerimiz yapacakları reklamın doğru kanalda olacağından,aldatılmayacaklarından, her hangi bir yanlışa maruz kalmayacaklarını bildikleri için BİZİ tercih ederler.