Hizmetlerimiz

DERGİ HİZMETİMİZ

MATBAA HİZMETİMİZ

WEB TASARIM HİZMETİMİZ

GRAFİK TASARIM HİZMETİMİZ

NEDEN BAZAAR YAŞAM?

Yaşam hepimizin yaşadığı içinde bulunduğu bir kavram, bir süreç. Bazaar ise alışveriş yani herkesin hafızasında Türkçe veya İngilizce alışverişi çağrıştıracak ve asıl amaç olan “ticaret”i subliminal bir biçimde yer aldırtacak yegane sözdür. Bu isimle yola çıktığımız için de Türkiye genelinde hemen hemen herkes bu ismin doğru ticaret ve alışverişi ifade ettiğini biliyor, tanıyor…

NEDEN REKLAM SEKTÖRÜNDEYİZ ?

İşletmenin olmazsa olmazıdır. Eskiden dilden dile dolaşırdı sadece ve bir iki yeri tarif etmek de kolaydı ama şuan 1 10 oldu 10 100, 100 de 1000. Devir konum değişti, dolayısıyla bunların içinde ben buradayım doğru hizmet veriyorum ya da yaptığım tüm hizmetleri dünya genelinde duyurmak göstermek istiyorum diyenlerin reklam yapması şart. Ayrıca reklam hafızalarda kalmaktır, reklam 6 saniyelik 1 olgudur. Yazılı veya görsel bir reklamla karşılaştığımızda ilk 6 saniyede beyin ona bakar ve hafızaya depolar, sonra ihtiyaç hasıl olduğunda gördüğü reklama yönelir, artık günümüzde dünya genelinde reklamsız ticaret asla söz konusu değildir. Büyük işletme veya küçük işletme farketmeksizin, A kalite olsun veya olmasın mutlaka reklama ihtiyaç duyulur ve doğru zamanda doğru kalite ile doğru yere verilirse getirisi çok olur.

DERGİLERİMİZ İÇİNDE BODRUMUN YERİ NEDİR?

2006, Bodrum. Bodrum un bizim için çok özel bir yeri var. Bodrum’a şu ana kadar 30 a yakın farklı formatlarda dergiler çıkardık ama 1988 yılından bu yana Bodrum a geliriz, “Bodrum benim hep dönüm noktam göz bebeğim olmuştur.” S.H.İnevi “Bodrum un yaşam tarzını, klas yaşamı sevmelerini, reklama olan açık görüşlülüğünü, buranın insanı ile karşılıklı gösterdiğimiz yüksek değeri hissedip keyif aldığım için Bodrum da çalışmaktan haz ve onur duyarım.” S.H.İnevi Bodrum’ da İlk Ne Zaman Emlakçılar Derneği ile çalışma başladık? “Bu konu aslında 2006 yılına dayanan bir tesadüftür. Ben Türkiye de sadece Emlakçılar Derneği, Emlakçılar Odaları, Ankara merkezli Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ile değil, ayrıca zaman zaman ticaret ve esnaf odaları, belediyeler, valilikler ile hatta turizm ile bağlantılı dergiler çıkarıyordum. Emlakçılar ile ilgili çıkardığımız dergi; sektör dergisi olup da sadece emlakçı emlakçıyı, inşaatçı inşaatçıyı tanıdığı için; geniş kapsamlı olsun ve dergi harmanlanıp güzel bir şekil alsın diye Bodrum da yaşayan veya yaşamak isteyecek kitlenin tüm ihtiyaçlarına yetebilecek bir portföy eşliğinde farklı sektörleri dergime dahil etme kararı aldım, elbette Bodrum Emlakçılar Derneği desteği ve çalışmaları ile birlikte… Bunun için dergi hem zengin bir içeriğe hem de kurumsal bir kimliğe sahip olarak Bodrum da çıkarıldı :)”

Reklam sektöründeki yenilikleri takip ediyoruz;

Zaman ne gerektiriyor ise fuar, cd, ikonlar, yazılı, görsel, online, sosyal paylaşım sitelerinde yer almak için ciddi çalışmalarımız var ki Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu tüm Türkiye de zaten tanınmamız için destek verirken biz de bu yenilikleri bölgesel – yerel olarak gerçekleştirmek için kalifiye kişiler ile takımlarımızı oluşturuyoruz. Ayrıca köklü bir gelecek için uluslararası da çalışmalarımızı başlattık. İlk çalışma kararı aldığımız pazar Rus pazarıdır ki; dergimizi Rusça çıkarıp, Rusya’ dan Türkiye ye gelen her yolcuya henüz oradayken uçak biletlerini alır almaz; turizm acentelerinin rusça dergimizden vermelerini sağlayacak; bilinçli turist veya ticaret insanlarının tercih etmesi gereken A kalite firmaların reklamlarını alıp bu tanıyarak doğru kanallara ulaşmalarını sağlayacağız. Bu çalışmayı daha önce Dubai ile yaptık, şimdi daha bölgesel olarak çalışıp önce Rusça sonra da Arapça yapacağız. biri emlak biri de reklam sektörüdür. Bunun farkında olmamak neredeyse imkansızdır; onlarca yüzlerce örnek verilebilir. İhtiyacımız yok gibi bir fikre sahip olabiliyoruz, işte tam bu anda düşünmek gerek ki adını ve ne olduğunu milyonların çok iyi bildiği, en zengin, en seçkin firmalardan olan Coca Cola & Mercedes & Audi & BMW gibi markalar gelirlerinin büyük kısmını çoook kapsamlı reklamlara ayırmışlardır. Dünyada bitmeyen ve en çok dolar milyonerlerinin çıktığı iki sektör vardır; Bu konuda geniş bir ufka sahip olmak çok önemlidir; çünkü bazen reklama Gençler reklam konusunda vizyon sahibi olup bu vizyonu sunarak hayatlarını değiştirebilirler. Reklamlar veren firmaya da alan kuruluş veya kişilere de çok ciddi geri dönüşler getirdiği için yapılan çalışmaların zorluğu veya harcanan bütçeler kimseleri rahatsız etmez, tersine mutlu eder ve tekrarına yöneltir. şubeleri olan Moskova merkezli önemli bir inşaat-emlak sektöründeki Rus firması ile yaptığımız akit neticesinde; A kalite firmaların portföyleri ve reklamları bulunan dergilerimizi Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan gibi bölgelerden gelen her bir kişi Rusça olarak görecek ve tanıyacaktır. Dolayısıyla reklam veren firmalar da doğru kanalla doğru kişilere tanıtılacağı için yapılan çalışma herkes için avantajlı olacaktır. Bodrum Emlakçılar Derneği bağlantısıyla Moskova&Ankara&Bodrum da şubeleri olan Moskova merkezli önemli bir inşaat-emlak sektöründeki Rus firması ile yaptığımız akit neticesinde; A kalite firmaların portföyleri ve reklamları bulunan dergilerimizi Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan gibi bölgelerden gelen her bir kişi Rusça olarak görecek ve tanıyacaktır. Dolayısıyla reklam veren firmalar da doğru kanalla doğru kişilere tanıtılacağı için yapılan çalışma herkes için avantajlı olacaktır.